Інвестиційні фонди

Інвестиційний фонд акумулює кошти інвесторів і розміщує їх відповідно до стратегії

Велика кількість учасників фонду дозволяє зібрати значний капітал при малих індивідуальних внесках.

Окрім депозитів, фонд є популярним інструментом збереження та примноження заощаджень приватних осіб. Придбання акцій проводиться професіоналами, а ризики для приватних інвесторів стають мінімальними.

6

фондів

відкритих для інвесторів
17

років

років ми керуємо заощадженнями
300

клієнтів

інвестують у наші фонди

Наші фонди

Фонд "Ярослав Мудрий" ***

Перший в Україні інвестиційний фонд, який інвестує в кращі світові компанії. Це новий рівень доступності інвестицій. Ми вкладаємо кошти в компанії Сполучених Штатів Америки, які входять до індексу S&P 500.

Фонд "Отаман"****

Інвестуй у кращі технологічні компанії світу. Це новий рівень доступності інвестицій. Ми вкладаємо кошти в компанії Сполучених Штатів Америки, які входять до індексу NASDAQ.

Фонд "Михайло Грушевський"

Фонд державних паперів – Максимальний захист інвестицій. Фонд для інвестицій у найбільш надійні цінні папери, які гарантовані державою.

Фонд "Тарас Шевченко"

Фонд заощаджень – прибутковіший за банківський депозит. 100% інвестується в інструменти з фіксованою дохідністю - державні й найбільш надійні корпоративні облігації, а також банківські депозити.

Фонд "Володимир Великий"

Фонд збалансований – підвищена дохідність при розумному ризику. Не більше 50% коштів – у кращі акції, решта – у дохідні облігації й депозити надійних банків.

Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!