Інвестиційні фонди

Інвестиційний фонд акумулює кошти інвесторів і розміщує їх відповідно до стратегії

Велика кількість учасників фонду дозволяє зібрати значний капітал при малих індивідуальних внесках.

Окрім депозитів, фонд є популярним інструментом збереження та примноження заощаджень приватних осіб. Придбання акцій проводиться професіоналами, а ризики для приватних інвесторів стають мінімальними.

5

фондів

відкритих для інвесторів
17

років

років ми керуємо заощадженнями
300

клієнтів

інвестують у наші фонди

Наші фонди

Фонд "Ярослав Мудрий" ***

Фонд дає можливість отримувати дохід від зростання широкого ринку США шляхом інвестування в компанії індексу S&P 500. Це 505 корпорацій-лідерів своїх секторів в Америці, що дозволяє їм постійно розвиватися і приносити прибуток акціонерам. Індекс зростає в середньому на 9% протягом останніх 50-ти років і відкриває чудові можливості довгостроковим інвесторам. Американський бізнес покращує прогнози щодо свого прибутку на найближчі роки, а за допомогою фонду «ЯРОСЛАВ МУДРИЙ» українці можуть скористатися потенційним зростанням акцій.  

більше про фонд
; ; ; ;
; ;

Фонд "Отаман"****

Розвиток технологій торкнувся всіх сфер життя, а компанії з даного сектору заробляють мільярди і приносять прибутки інвесторам. Фонд «Отаман» дає нагоду скористатися неспинним розвитком штучного інтелекту, удосконаленням гаджетів, виробництвом мікросхем та іншими досягненнями шляхом інвестування в компанії індексу NASDAQ. До нього входять провідні корпорації США, більшість яких відносяться до технологічного сектору. Індекс NASDAQ протягом останніх 10-ти років приносив 18% середньорічної дохідності, що є високим показником. Хоча дохідність в минулому не гарантує таких же результатів у майбутньому, але фонд «ОТАМАН» є унікальною пропозицією на ринку та можливістю інвесторам заробити на розвитку і впровадженню технологій.

більше про фонд

Фонд "Михайло Грушевський"

Фонд розміщує активи в найнадійнішому інструменті на українському фондовому ринку – державних облігаціях, дохід по яких гарантується Міністерством фінансів України. Шляхом емісії цих паперів держава залучає кошти для здійснення своїх видатків, а інвестори отримують можливість заробити на купівлі активів. Фонд «МИХАЙЛО ГРУШЕВСЬКИЙ» наповнюється шляхом відбору аналітиками різних випусків облігацій, завдяки чому вдається інвестувати в облігації з найбільшою дохідністю та оптимальним терміном обігу. Інвестиції в даний фонд дають можливість використати переваги державного захисту інвестицій та експертизи у виборі найкращих облігацій.

більше про фонд

Фонд "Тарас Шевченко"

Фонд розширює можливості для заощадження коштів шляхом використання різних інструментів. При виборі інструмента збереження своїх коштів першочергове значення завжди має надійність та безпека вкладених грошей. Фонд розміщує їх в банківські депозити, облігації надійних компаній та держави. Це інструменти з фіксованою, наперед відомою дохідністю, що дозволяє конкретно спланувати діяльність фонду, а регулярне реінвестування доходів перетворює фонд"ТАРАС ШЕВЧЕНКО" на вигідний інструмент для заощаджень та консервативних інвестицій.

більше про фонд

Фонд "Володимир Великий"

На фондовому ринку підвищена дохідність часто асоціюється зі збільшенням ризику втрати коштів. Збалансований фонд "ВОЛОДИМИР ВЕЛИКИЙ" має на меті показувати додаткову прибутковість в поєднанні з грамотним розподілом і контролем рівня ризику. Не більше 50% коштів інвесторів розміщуються в акціях надійних та перспективних компаній, а решта ресурсів вкладаються у консервативні інструменти, такі як дохідні облігації та депозити в стабільних банках. Така інвестиційна стратегія робить фонд вдалим вибором інвестора, який хоче досягти підвищеної дохідності, але остерігається високої волатильності.

більше про фонд
Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!