Фонд

“ОТАМАН”

оптимальне рішення для інвестицій в швидкозростаючий сектор технологій за допомогою американських компаній, які входять до індексу NASDAQ 100.

Технологічний сектор є одним із найперспективніших напрямів інвестування вже протягом багатьох років. Компанії даної сфери постійно збільшують свої доходи завдяки впровадженню сучасних технологій, поширенню інновацій, та таким способом приносять суттєву вигоду акціонерам у вигляді зростання своєї капіталізації та збільшення вартості акцій. Фондовий індекс NASDAQ 100 орієнтується на топ-100 компаній, що є лідерами даного сектору та активно використовують технологічні досягнення у своєму бізнесі. Найбільшу частку займають – Microsoft, Apple, Nvidia, Amazon, Meta, Google. Відповідно значення індексу зростає тоді, коли акції даних компаній дорожчають. Для прикладу, середньорічна дохідність американського ETF QQQ, який базується на інвестуванні в компанії, що входять до індексу NASDAQ, складає близько 18% протягом останніх 10-ти років.

Фонд «Отаман»
– вітчизняний аналог ETF, що позиціонує себе як «фонд перспективних акцій», оскільки в рамках його інвестиційної діяльності, портфель формується з акцій компаній, які входять до індексу NASDAQ 100. У порівнянні з S&P 500, до технологічного індексу входять компанії, бізнес яких, зазвичай, розвивається більшими темпами і які часто мають на меті досягти якнайшвидшого зростання виручки.

Технологічний сектор є досить волатильним, але, враховуючи всі фактори підтримки, зокрема стрімке зростання компаній, пов'язаних з розвитком штучного інтелекту, доречно розраховувати, що інвестиції в такі компанії будуть вигідні в довгостроковій перспективі та забезпечать поступове зростання вартості активів.
Як купити сертифікати фонду?
Ви можете звернутися в УНІВЕР. Відкрити рахунок, підписати договір та придбати сертифікати фонду. Комісія за купівлю – 1 гривня.
Як продати сертифікати фонду?
Фонд є інтервальним, тому порядок викупу сертифікатів зазначений у проспекті емісії фонду. Датою початком інтервалу викупу вважається 23 березня, 23 липня та 23 листопада кожного року. Тривалість інтервалу викупу — 8 днів.
Як оподатковується прибуток?
18% - податок на доходи фізичних осіб. 1,5% - військовий збір. Податки нараховуються тільки після продажу сертифікатів фонду. Оподатковується лише ваш прибуток, як різниця між ціною продажу та ціною купівлі.
В якій валюті буде нараховуватися дохід?
Купівля сертифікатів фонду відбувається за гривню, відповідно і фіксація прибутку проходить у гривні.
Документи:
Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!