Акції

вид цінних паперів, що є свідоцтвом про власність на визначену частку статутного капіталу акціонерного товариства й надає її власнику певні права.

Інвестиції зараз — це успішний старт життя ваших дітей в майбутньому. Потрібні лише ваше виважене рішення, розумний підхід, дисципліна та бажання закласти основу сімейного капіталу, який можна буде передати своїм дітям. Інвестиції доступні кожному.

Акції українських компаній

Райффайзен Банк Аваль (BAVL)

Займає лідируючі позиції в банківському секторі України. Має високі оцінки за такими показниками як: якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація. Має бездоганну репутацію по виплаті дивідендів. Основними акціонерами є Raiffeisen Bank International AG Австрія (68.1985%) і European Bank for Reconstruction and Development, Великобританія (30%).

МХП (Миронівський хлібопродукт)

Вертикально інтегрована компанія, контролює повний виробничий цикл отримання товарного м'яса курки. Вирощує зерно для виробництва комбікормів;Виробляє корми для своїх птахофабрик з вирощування батьківського поголів'я і фабрик по виробництву м'яса птиці. Завдяки власному парку вантажівок-рефрижераторів МХП займається доставкою своєї продукції у дистрибуційні центри та франчайзингові точки на території України. Основна діяльність: розведення птиці, виробництво і продаж м'ясної продукції, а саме курятині (ТМ «Наша Ряба»), яловичини (ТМ «Сертифікований Ангус») і гусака («Фуа Гра»), м'ясних напівфабрикатів (ТМ «Легко!») і ковбасних виробів (ТМ «Бащинський», ТМ «Дружба Народів», ТМ «Європродукт»)

Кернел (KER)

Провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж у 80 країн світу. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Інвестуй зараз — піклуйся про майбутнє

Правильна інвестиція зможе забезпечити вам життя в достатку на довгі роки. Пасивний дохід позбавить вас від тривожних думок про майбутнє. Навіть невеликі інвестиції зроблені з розумом можуть приносити хороший базовий дохід протягом багатьох років