УНІВЕР

З 2005 року допомагаємо зберігати та примножувати особистий капітал за допомогою інвестицій на фінансових ринках

Ми віримо, що інвестиційні рішення змінюють світ. Купуючи та продаючи фінансові інструменти тієї чи іншої компанії, кожна окрема людина впливає на великий бізнес, економіку країн та регіонів. Наша місія — знаходити нові інвестиційні можливості та розповідати про них інвесторам, щоб вони завжди могли вибрати для нас усіх найкраще майбутнє.

ЗАСНОВНИК

Тарас Козак

засновник та президент інвестиційної групи УНІВЕР. Близько 30 років працює на фінансових ринках, доктор філософії в галузі державного управління (PhD).

Ми — команда шукачів та першопрохідців. Цінності, на які ми спираємося, допомагають нам змінюватись самим і змінювати світ навколо. Це турбота, довіра, досягнення, випередження.

НАШІ ПРИНЦИПИ

Наша відповідальність:

не нашкодити клієнту, допомогти йому зберегти та примножити свої гроші

Технологічність

Робимо інвестиції доступними для кожного

Професійність

Працюємо в усіх сферах фінансового ринку, формуючи успішні рішення для наших клієнтів

Довіра клієнтів

Це те, заради чого ми працюємо. Крок за кроком будуємо країну інвесторів

Інвестиції – це розумно

Дисципліновані та далекоглядні перемагають!

Кожна людина думає про своє майбутнє. Заради фінансового благополуччя, необхідно вже зараз раціонально розпоряджатися своїм капіталом. Частину вільних коштів вигідно вкладати в цінні папери (облігації, акції), які у перспективі будуть приносити стабільний прибуток. І не важливо, який у вас початковий капітал — інвестувати в цінні папери може кожен.

Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!