Фонд

“Тарас Шевченко”

фонд облігацій, який забезпечує прибуток від інвестування в державний борг України та облігації найкращих вітчизняних компаній.

Багато інвесторів вкладають кошти саме в облігації, адже це зручний інструмент для пасивного інвестора. Цей клас активів має ряд переваг з-поміж інших інструментів, наприклад, фіксована дохідність, відсутність необхідності активного залучення уваги та часу покупця та, зазвичай, більш висока надійність. Сам принцип функціонування облігацій досить простий – емітент цінних паперів бере кошти в борг на певний період та по закінченню терміну зобов’язується відшкодувати інвестору номінальну вартість придбаних цінних паперів разом із нарахованими відсотками.

Мета випуску облігації може бути різна – отримання коштів державою на фінансування своїх видатків, зокрема на армію та оборону країни, або залучення бізнесом ресурсів для свого розвитку. Фонд «Тарас Шевченко» формує свій портфель з використанням і державних, і корпоративних облігацій – зобов’язань найбільш надійних компаній.

Перевагою такого підходу до інвестицій є поєднання активів з державною гарантією виплати, а також облігацій, які розмістили успішні українські компанії – дохідність яких перевищує прибутковість державних паперів, а ризики є досить помірними.

В основі стратегії фонду закладено отримувати більшу прибутковість, в порівнянні з простою купівлею ОВДП, та спрощений процес інвестування, адже наші аналітики усе проаналізують замість вас та при виборі облігацій врахують їхню дохідність, дюрацію, макроекономічну ситуацію та інші фактори, а також детально вивчать компанії, боргові папери яких розглядають для купівлі, щоб забезпечити максимальний захист ваших коштів.

Якщо ви шукаєте надійний та вигідний інструмент для заощаджень та консервативних інвестицій, аби ваші кошти спрямовувались в розвиток держави та українського бізнесу, радимо розглянути купівлю сертифікатів фонду «Тарас Шевченко». Для купівлі подайте заявку в Кабінеті Інвестора або у додатку Wotan. Також зазначимо, що комісія за купівлю – 1 грн, зберігання активів безкоштовне.
Як купити сертифікати фонду?
Ви можете звернутися в УНІВЕР. Відкрити рахунок, підписати договір та придбати сертифікати фонду. Комісія за купівлю – 1 гривня.
Як продати сертифікати фонду?
Сертифікати фонду можна щодня продати в в кабінеті клієнта або в додатку Wotan, оскільки компанія зобов'язана їх викуповувати. Комісія за продаж – 1 гривня.
Як оподатковується прибуток?
18% - податок на доходи фізичних осіб. 1,5% - військовий збір. Податки нараховуються тільки після продажу сертифікатів фонду. Оподатковується лише ваш прибуток, як різниця між ціною продажу та ціною купівлі.
Чому саме державні облігації вважаються найбільш надійним інструментом?
Гарантом  повернення всієї вартості облігації та виплату відсотків є сама держава Україна. Вона вважається найбільш надійним позичальником, а її облігації значно менш ризиковими ніж боргові зобов'язання окремих компаній.
Чому вигідно поєднувати в портфелі державні та корпоративні облігації?
Державні облігації мають найвищий ступінь захисту і приносять досит високу дохідність дохідність, а корпоративні облігації найкращих компаній забезпечують ще більшу прибутковість, а ризик їх неплатоспроможності є невеликим.
Документи:
Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!