Фонд

“Михайло Грушевський”

оптимальний та надійний інструмент для консервативного інвестора. Зручна можливість отримувати дохід від державних цінних паперів, без необхідності постійного залучення уваги на управління власним портфелем.

Державні облігації вважаються одними з найбільш поширених інструментів для інвестування серед українців. У порівнянні з іншими популярними активами, такими як депозити чи нерухомість, облігації володіють низкою переваг: ліквідність, більш висока гарантована державою дохідність, відсутність податків для фізичних осіб. Крім того, у період оборони країни від загарбників, Міністерство фінансів розміщує випуски військових облігацій, кошти з яких спрямовуються на підтримку Збройних сил України.

Згадані фактори, зменшення об’єму торгів акціями українських компаній, а також обмеження на виведення капіталу за кордон, сприяли ще більшому закріпленню статусу ОВДП, як «основного інвестиційного активу на українському фондовому ринку».

Проте потрібно враховувати той факт, що хоча інвестування в облігації є доволі простим, але без достатнього досвіду інвестору може бути складно розібратися який саме випуск краще придбати, який термін обігу і дохідність будуть оптимальними.

Для того, щоб допомогти клієнтам у даному питанні, ми створили фонд «Михайло Грушевський». Фонд «Михайло Грушевський» - спеціалізований фонд облігацій, який розміщує кошти в різні випуски ОВДП. Аналітики компанії ставлять на меті підтримувати достатній рівень ліквідності при досягненні найбільш можливої дохідності. Завдяки експертизі спеціалістів компанії, фонд розміщує кошти в найкращих серед доступних облігаціях, що дозволяє йому поступово зростати вже багато років.

Фонд «Михайло Грушевський» має тривалу історію, адже був створений ще в 2011 році й показував позитивну динаміку навіть у складні періоди для української економіки та фінансової системи. Наш фонд дає можливість інвесторам довірити вибір конкретних облігацій професіоналам і отримувати дохідність завдяки зростанню вартості інвестиційних сертифікатів фонду.

Купонні виплати за облігаціями, які вже є на балансі фонду, реінвестуються, тобто вкладаються в нові цінні папери, що дає змогу збільшувати капіталізацію фонду, використовуючи складний відсоток. Це також важлива перевага фонду для інвестора, адже він не зобов’язаний самостійно стежити за отриманням виплат та шукати нові активи для купівлі, все це виконають спеціалісти фонду.

Щоб купити чи продати інвестиційні сертифікати фонду «Михайло Грушевський», достатньо подати заявку через Кабінет Інвестора або додаток Wotan, комісія за угоду становитиме лише 1 гривню,  зберігання активів безкоштовне. Інвестиції в фонд «Михайло Грушевський» є оптимальним та надійним рішенням для консервативного інвестора.
Як купити сертифікати фонду?
Ви можете звернутися в УНІВЕР. Відкрити рахунок, підписати договір та придбати сертифікати фонду. Комісія за купівлю – 1 гривня.
Як продати сертифікати фонду?
Сертифікати фонду можна щодня продати в в кабінеті клієнта або в додатку Wotan, оскільки компанія зобов'язана їх викуповувати. Комісія за продаж – 1 гривня.
Як оподатковується прибуток?
18% - податок на доходи фізичних осіб. 1,5% - військовий збір. Податки нараховуються тільки після продажу сертифікатів фонду. Оподатковується лише ваш прибуток, як різниця між ціною продажу та ціною купівлі.
Чому саме державні облігації вважаються найбільш надійним інструментом?
Гарантом  повернення всієї вартості облігації та виплату відсотків є сама держава Україна. Вона вважається найбільш надійним позичальником, а її облігації значно менш ризиковими ніж боргові зобов'язання окремих компаній.
Документи:
Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!