Шлях до щасливого майбутнього – розумні інвестиції

Хто сказав, що для того, аби бути співвласником корпорації Microsoft, Apple чи Tesla, потрібно жити в Америці і володіти багатомільйонним рахунком в банку?! Ви можете зробити це, не залишаючи рідної країни. Ваша мрія ближче, ніж здається, на відстані «кліку».

Для початківців

Чи вам подобається ваш фінансовий стан? Ви займаєтеся улюбленою справою, достатньо заробляєте та точно знаєте, що так буде завжди, що ваше майбутнє буде щасливим та безхмарним? Якщо так, то вам дуже пощастило. А що робити, якщо ні? Працювати 40 років на нудній роботі, а потім «доживати» на мізерну пенсію? А як щодо ваших дітей? Ви хочете залишити після себе солідний капітал, повноцінне джерело пасивного доходу чи дірку у кишені? Ви хочете забезпечити їм безбідне майбутнє чи стати для них тягарем, додатковим пунктом витрат у сімейному бюджеті? 

Є рішення, що допоможе вам вже сьогодні подбати про щасливе завтра. І якщо ви готові змінити назавжди своє життя, то ласкаво просимо вас у світ інвестицій.

Інвестиції – це розумний варіант для збереження та примноження заощаджень. Хто сказав, що, аби інвестувати, слід мати великий стартовий капітал, певну посаду у суспільстві чи глибокі профільні знання? Наразі кожен українець має змогу вести інвестиційну діяльність та отримувати прибутки. Існує безліч інструментів, які допоможуть зберегти та примножити свій капітал.

Для старту абсолютно не потрібні значні кошти, все дуже просто – відмовившись сьогодні від одної неважливої дрібнички, ви вже зекономите гроші, достатні, аби вкласти у справу. Тим більше зекономити завжди можна – на чашці кави з круасаном, квиткові у кіно чи черговій брендовій сорочці, що набридне за декілька днів та висітиме в шафі поруч з десятком інших. Ви забудете про ці речі вже завтра, а перший крок у майбутнє залишиться в пам’яті назавжди. 

Чому гроші важливо інвестувати, а не просто накопичувати?

Гроші або працюють на нас, або ми працюємо на них. Ви маєте накопичення та вже будуєте плани, як будете їх використовувати? А чи давно ви перевіряли свою «заначку»? Чи дійсно там зберігаються ті кошти, які, вам здається, ви відклали? І насправді питання не в сумі чи кількості купюр, а в їхній купівельній спроможності. Чи дійсно нині на ваш «капітал» можна придбати ті ж блага, які були доступні, коли ви тільки почали збирати гроші на свою мрію? 

Не дивуйтесь, але коли ваші заощадження надійно сховані і лежать нерухомо, вони щодня знецінюються. Інфляція краде у вас щорічно приблизно 10 % капіталу. А які прогнози на наступні роки? Чи не знеціниться гривня по відношенню до самої себе за рік ще на 10 %? А по відношенню до інших валют?

Питання не в тому, скільки у вас грошей, а в тому – чи зумієте ви ними правильно розпорядитися. Змусьте гроші працювати на вас. Вкладіть їх в справу, викупіть акції престижної компанії, вступіть у взаємний фонд. Радійте дивідендам, заробляйте на курсовій різниці, отримуйте дохід від купівлі облігацій. Можливостей для інвестицій – десятки і вони всі відкриті для вас. 

Розумні інвестиції – це, в першу чергу, можливість захистити свої заощадження. Гроші, які ви спрямуєте у справу, не з’їсть інфляція, не вкрадуть злодії, не будуть витрачені вами ж, якщо раптом захочеться «пожити на широку ногу» чи придбати щось дуже дороге та малопотрібне. Гроші вже будуть працювати на вас, та приноситимуть прибуток. Зрозуміло, що чим більший капітал буде вкладено на початку, то на тим більший прибуток і можна буде розраховувати. 

Хто сказав, що для того, аби бути співвласником корпорації Microsoft, Apple чи Tesla, потрібно жити в Америці і володіти багатомільйонним рахунком в банку?! Ви можете зробити це, не залишаючи рідної країни. Ваша мрія ближче, ніж здається, на відстані «кліку».

Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!

Більше за темою:
Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!