Фонд

“Володимир Великий”

розумне поєднання підвищеної дохідності поруч із збалансованим рівнем ризику. Зручний інструмент та оптимальний вибір для інвестицій в активи на українському ринку з широкою диверсифікацією.

Один з основних принципів успішного та вигідного інвестування — диверсифікація. Вона передбачає розподіл інвестованих коштів у різні активи для досягнення максимальної потенційної дохідності за найменших можливих ризиків. На практиці, для дотримання цього принципу інвестору необхідно включити до свого портфелю різні класи активів та папери різних емітентів, наприклад, державні та корпоративні облігації, акції різних компаній.

Фонд «Володимир Великий» провадить свою діяльність саме у такий спосіб, адже до його складу входять ОВДП (виплата доходів і повернення інвестованої, суми яких гарантовано державою), а також акції українських компаній. Хоча бізнес у нашій країні постраждав від збройної агресії, проте багато компаній є недооціненими і відновлення економіки після перемоги має позитивно вплинути на котирування акцій таких компаній.

Мета існування бізнесу — отримання прибутку, відповідно, прогнозоване економічне зростання в майбутньому має підвищити доходи бізнесу і принести позитивний результат акціонерам. Державні облігації забезпечують постійний та стабільний прибуток, а завдяки реінвестуванню отриманого купонного доходу, фонд може збільшувати свою прибутковість. Найнадійніший актив на українському фондовому ринку є розумним вибором для інвестування, завдяки високій дохідності та державним гарантіям виплати й повернення розміщених коштів.

Купуючи даний фонд, ви отримуєте оптимальне поєднання в портфелі акцій та державних облігацій, що дає змогу розраховувати на отримання в довгостроковій перспективі підвищеної дохідності зі збалансованим рівнем ризику. Щоб подати заявку на придбання інвестиційного сертифікату фонду «Володимир Великий», перейдіть у розділ “Пропозиції УНІВЕР” в Кабінеті Інвестора, комісія за угоду становитиме лише 1 гривню, зберігання активів безкоштовне.
Як купити сертифікати фонду?
Ви можете звернутися в УНІВЕР. Відкрити рахунок, підписати договір та придбати сертифікати фонду. Комісія за купівлю – 1 гривня.
Як продати сертифікати фонду?
Сертифікати фонду можна щодня продати в в кабінеті клієнта або в додатку Wotan, оскільки компанія зобов'язана їх викуповувати. Комісія за продаж – 1 гривня.
Як оподатковується прибуток?
18% - податок на доходи фізичних осіб. 1,5% - військовий збір. Податки нараховуються тільки після продажу сертифікатів фонду. Оподатковується лише ваш прибуток, як різниця між ціною продажу та ціною купівлі.
В чому різниця між акціями і облігаціями та яким чином вони приносять дохід?
Облігації - це боргові зобов'язання, за якими інвестор отримує від емітента регулярні відсоткові виплати, а акції - пайові цінні папери, які засвідчують право власності на частину компанії. Можна отримувати дохід за рахунок зростання вартості акцій та, іноді, завдяки виплатам дивідендів.
Документи:
Хочете змінити ваше завтра? Починайте діяти вже сьогодні!